Gemeenteraad

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Bert Oude Lansink Bert Oude Lansink (Fractievoorzitter)
Foto van Peter Geerdink Peter Geerdink (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Wendy Kits Wendy Kits (Raadslid)
Foto van Herald Lucas Herald Lucas (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan Meijer Jan Meijer (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Bernhard Slotman Bernhard Slotman (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Eric Arkink Eric Arkink (Commissielid) vanaf 06-05-2014
Foto van Ingrid Kaal Ingrid Kaal (Commissielid)
 

GB'90

Fractie informatie

Logo van GB'90
Aantal zetels op 31-12-2014
5

Leden

Foto van Jan Immerman Jan Immerman (Fractievoorzitter) tot 26-03-2014
Foto van Ellie Verschoor Ellie Verschoor (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Yvonne Denekamp Yvonne Denekamp (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Jan Huizinga Jan Huizinga (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Wim Roetgerink Wim Roetgerink (Raadslid)
Foto van Henk Vrielink Henk Vrielink (Raadslid) vanaf 06-05-2014
Foto van Henk Vrielink Henk Vrielink (Raadslid) vanaf 06-05-2014
Foto van Ans Westerhoff Ans Westerhoff (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Yvonne Denekamp Yvonne Denekamp (Commissielid) vanaf 27-03-2014tot 31-10-2014
Foto van Benno Lucas Benno Lucas (Commissielid) vanaf 11-11-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Frans Bergsma Frans Bergsma (Fractievoorzitter) tot 26-03-2014
Foto van Nico Lansink Rotgerink Nico Lansink Rotgerink (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Engelbert Beltman Engelbert Beltman (Commissielid) vanaf 20-05-2014
Foto van Stefan van Leeuwen Stefan van Leeuwen (Commissielid) vanaf 01-04-2014
 

Borne-Nu

Fractie informatie

Logo van Borne-Nu
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Henk van den Berg Henk van den Berg (Fractievoorzitter)
Foto van Jan Kroon Jan Kroon (Raadslid) vanaf 06-05-2014
Foto van Gerard Legdeur Gerard Legdeur (Raadslid) vanaf 25-03-2014
Foto van Peter Lobbes Peter Lobbes (Commissielid) vanaf 06-05-2014
 

GroenLinks/PvdA

Fractie informatie

Logo van GroenLinks/PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Bram Donkers Bram Donkers (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Jaap Engelsman Jaap Engelsman (Commissielid) vanaf 06-05-2014
Foto van Benno Kamp Benno Kamp (Commissielid) vanaf 06-05-2014
Foto van Teun van Mechelen Teun van Mechelen (Commissielid) vanaf 06-05-2014
Foto van Wim Menheere Wim Menheere (Commissielid)
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Tom Verreussel Tom Verreussel (Fractievoorzitter)
Foto van Ans van Duuren Ans van Duuren (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Henk Endeman Henk Endeman (Commissielid) vanaf 06-05-2014
Foto van Ed de Jong Ed de Jong (Commissielid) vanaf 06-05-2014tot 30-09-2014
Foto van Toon Peters Toon Peters (Commissielid) vanaf 06-05-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Ernst Janssen Ernst Janssen (Fractievoorzitter)
Foto van Leny Zomer Leny Zomer (Fractievoorzitter)
Foto van Cor Woudstra Cor Woudstra (Commissielid) tot 01-10-2014
 

Voorzitter en griffier

Orgaan informatie

Logo van Voorzitter en griffier

Leden

Foto van mr. drs. R.G. (Rob) Welten mr. drs. R.G. (Rob) Welten (Voorzitter gemeenteraad)
Foto van mr. drs. R.G. (Rob) Welten mr. drs. R.G. (Rob) Welten (Voorzitter gemeenteraad)
Foto van Saskia Morsink Saskia Morsink (Griffier)
 

B&W

Orgaan informatie

Logo van B&W

Leden

Foto van A.T. (Lex) Albers A.T. (Lex) Albers (Wethouder) tot 06-05-2014
Foto van Martin Velten Martin Velten (Wethouder) vanaf 06-05-2014
Foto van J.H.R. (Robert) Baveld J.H.R. (Robert) Baveld (gemeentesecretaris) tot 01-01-2014