Gemeenteraad

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Bert Oude Lansink Bert Oude Lansink (Fractievoorzitter)
Foto van Bo ter Braak Bo ter Braak (Raadslid) vanaf 27-03-2018
Foto van Herald Lucas Herald Lucas (Raadslid)
Foto van Harry Schothuis Harry Schothuis (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Bernhard Slotman Bernhard Slotman (Raadslid)
Foto van Doris Oude Lansink Doris Oude Lansink (Commissielid) vanaf 29-03-2018
 

GB'90

Fractie informatie

Logo van GB'90
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Ellie Verschoor Ellie Verschoor (Fractievoorzitter)
Foto van Mike de Boer Mike de Boer (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Karin Scholten Karin Scholten (Raadslid) vanaf 27-03-2018
Foto van Rudy Tip Rudy Tip (Raadslid)
Foto van Roelof-Jan Naaktgeboren Roelof-Jan Naaktgeboren (Commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Henk Vrielink Henk Vrielink (Commissielid) vanaf 29-03-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Jan van Helvert Jan van Helvert (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2018
Foto van Anka Jacobs Anka Jacobs (Fractievoorzitter)
Foto van Bas de Groot Bas de Groot (Raadslid) vanaf 27-03-2018
Foto van Leo Graafhuis Leo Graafhuis (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Liny Jacobs-Poelman Liny Jacobs-Poelman (Commissielid) vanaf 17-05-2018
 

Borne-Nu

Fractie informatie

Logo van Borne-Nu
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Henk van den Berg Henk van den Berg (Fractievoorzitter)
Foto van Arthur Lammers Arthur Lammers (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Manon Pabon Manon Pabon (Commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jeroen Ravenhorst Jeroen Ravenhorst (Commissielid) vanaf 29-03-2018
 

GroenLinks/PvdA

Fractie informatie

Logo van GroenLinks/PvdA
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Jan de Vries Jan de Vries (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2018
Foto van Bram Donkers Bram Donkers (Raadslid) vanaf 27-03-2018
Foto van Wim Menheere Wim Menheere (Commissielid)
Foto van Martin Tikken Martin Tikken (Commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marja Zandjans Marja Zandjans (Commissielid) vanaf 29-03-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Mieke Visser Mieke Visser (Raadslid) vanaf 27-03-2018
Foto van Toon Peters Toon Peters (Commissielid)
Foto van Guido van Valkenhoef Guido van Valkenhoef (Commissielid) vanaf 29-03-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Ernst Janssen Ernst Janssen (Raadslid)
Foto van Esther Apperloo Esther Apperloo (Commissielid)
Foto van Ronald Brand Ronald Brand (Commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Erik Mijnheer Erik Mijnheer (Commissielid) vanaf 29-03-2018
 

Voor Borne

Fractie informatie

Logo van Voor Borne
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Tom Verreussel Tom Verreussel (Fractievoorzitter) vanaf 09-08-2018
 

Voorzitter en griffier

Orgaan informatie

Logo van Voorzitter en griffier

Leden

Foto van mr. drs. R.G. (Rob) Welten mr. drs. R.G. (Rob) Welten (Voorzitter gemeenteraad)
Foto van Saskia Morsink Saskia Morsink (Griffier)
 

B&W

Orgaan informatie

Logo van B&W

Leden

Foto van H.W. (Herman) Mulder H.W. (Herman) Mulder (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Martin Velten Martin Velten (Wethouder)